Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komiks. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komiks. Pokaż wszystkie posty

piątek, 10 lutego 2012

#1

Założyłam tego bloga, by zmobilizować siebie do codziennego rysowania i odnaleźć swój styl. Będę codziennie przez rok bazgrać cokolwiek i umieszczać w wolnej chwili. Trzymajcie za mnie kciuki i wspierajcie mnie, bym dotrwała!

#1

Dziś coś bardziej wymuskanego (choć błędów co niemiara) ;)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do obserwowania!