Założyłam tego bloga, by zmobilizować siebie do codziennego rysowania i odnaleźć swój styl. Będę codziennie przez rok bazgrać cokolwiek i umieszczać w wolnej chwili. Trzymajcie za mnie kciuki i wspierajcie mnie, bym dotrwała!
 |
| #1 |
Dziś coś bardziej wymuskanego (choć błędów co niemiara) ;)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do obserwowania!